Úvodní stránka » OFFICE 365 » Office 365

Office 365

Předplatné Office 365 se skládá z několika komponent, které se mohou dle typu předplatného lišit. V základním balíčku se nachází:

Office Online - Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote.
Exchange Online - bezpečný firemní e-mail, 50 GB poštovní schránka na uživatele, sdílení kontaktů a kalendářů.
SharePoint Online - firemní a týmový intranet s kapacitou 1 TB, bezpečné sdílení souborů.
OneDrive pro firmy - úložiště dokumentů podobné SharePointu, avšak zcela vyhrazené uživateli, které má kapacitu 1 TB na uživatele.
Skype pro firmy - pro webové konference a online schůzky s podporou zvuku a videa, sdílení obrazovky a konferenční hovory.

Upozornění: v případě, že potřebujete sadu desktopových aplikací Office 365 (Word, Excel, Powerpoint a další), je nutné předplatné minimálně Office 365 Business Premium.

Ukončení podpory Office 2007

V říjnu 2017 byla ukončena podpora Office 2007. Po tomto datu již nejsou vydávány aktualizace, není možné získat jakoukoliv podporu, není aktualizována technická dokumentace. Podrobnosti v angličtině najdete zde nebo nebo ve strojově přeložené české verzi zde. V říjnu 2020 bude také ukončena podpora Office 2010. Zákazníkům, kteří používají zastaralé produkty a sady Microsoft Office, doporučujeme upgradovat na podporované verze, jako jsou Office 2019, spíše však doporučujeme přesun do služeb Office 365.

S přesunem do služeb Office 365 vám rádi pomůžeme.