Úvodní stránka » OFFICE 365 » Office 365

Office 365

Předplatné Office 365 se skládá z několika komponent, které se mohou dle typu předplatného lišit. V základním balíčku se nachází:

Office Online - Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote.
Exchange Online - bezpečný firemní e-mail, 50 GB poštovní schránka na uživatele, sdílení kontaktů a kalendářů.
SharePoint Online - firemní a týmový intranet s kapacitou 1 TB, bezpečné sdílení souborů.
OneDrive pro firmy - úložiště dokumentů podobné SharePointu, avšak zcela vyhrazené uživateli, které má kapacitu 1 TB na uživatele.
Skype pro firmy - pro webové konference a online schůzky s podporou zvuku a videa, sdílení obrazovky a konferenční hovory.

Upozornění: v případě, že potřebujete sadu desktopových aplikací Office 365 (Word, Excel, Powerpoint a další), je nutné předplatné minimálně Office 365 Business Premium.

Ukončení podpory Office 2007

K datu 10. 10. 2017 byla ukončena podpora Office 2007. Po tomto datu již nebudou vydávány aktualizace, nebude možné získat jakoukoliv podporu, nebude aktualizována technická dokumentace. Podrobnější informace v angličtině najdete zde nebo nebo ve strojově přeložené české verzi zde. Zákazníkům, kteří používají produkty a sady Office 2007 doporučujeme upgradovat na podporované verze produktů sady Office, jako jsou Office 2016, spíše však doporučujeme přesun do služeb Office 365. S přesunem do služeb Office 365 vám rádi pomůžeme.